You are here: Home > Genel > Oğuzhan Ceyhan’dan haftalık burç yorumları

Oğuzhan Ceyhan’dan haftalık burç yorumları

Venüs ile Jupiter’in gökyüzündeki harika ilişkisiyle haftamıza başlayacağız. Hafta başından itibaren bazılarımız hayatlarında çok keyifli, müthiş rahatlamalar yaşayacak. Oğlak, Boğa, Akrep ve Başak burçları sürprizlere ve şanslı olaylara hazır olun.

KOÇ
Evliliklerde, ortaklıklarda ve uzun süreli dayanışmayla ilgili her türlü diğer birliktelikte rahatlamaların ve gevşemelerin olabileceği bir dönemdesiniz. Bu günler, karar mekanizmanızı daha da güçlendirerek sıkıntı ve engellemeleri aşmanıza yardım edecek. Aynı etkiden, yaşamınızın her alanında faydalanmaya çalışmalısınız.

BOĞA
Önümüzdeki bir haftalık süreç içerisinde sağlığınıza dikkat etmeye meyillisiniz. Bu dönem, beslenme ve uyku alışkanlıklarınızı gözden geçirmek, ihtiyaç duyuyorsanız da bir sağlık kontrolünden geçmek için iyi bir dönem. Kötü alışkanlıkları bırakmak, spora başlamak gibi kararlar da yine gündeme gelebilir.

İKİZLER
Çevrenizdeki çocukların hayatlarında, yeni bir dönemi başlatacak olumlu gelişmeler yaşandığına dair haberler alabilirsiniz. Bunların bazıları, gecikmelerden dolayı endişe yaratmış süreçlerle ilgili olabilir. Doğum ve hamilelikle ilgili haberlerin de gelebileceği bu günler, özel ilgi alanlarınız veya hobilere daha fazla vakit ayırmanızı sağlayarak sizi daha da keyiflendirebilir.

YENGEÇ
Uzaklardan gelecek bazı kişileri evinizde misafir edebilirsiniz. Bağınızı kopardığınız akraba ya da arkadaşlarınızın sürpriz ziyaretleri olabilir. Bu süreç içerisinde, bazı aile üyeleri, uzaklarda gerçekleşen bir olaydan da bahsedebilir. Bu, iş hayatınızla ilgili bir gelişmeyi başlatacak nitelikte olursa şaşırmayın.

ASLAN
İlişkilerinizde göreceğiniz bazı yaklaşımlar ve davranışlar, dünyayı izlerken edindiğiniz izlenimlerin niteliklerini değiştirmeye başlayabilir. Daha önce fark etmediğiniz bazı kavramları ayırt edebilir, bunların iletişimlerde önemli roller oynadığını görebilirsiniz. Bu dönemde edinmeye başlayacağınız yeni izlenimlerin, ileriki günlerde sizi de değiştirmeye başlaması mümkün olabilir.

BAŞAK
Bazı beklenmedik masraflarla karşılaşabilirsiniz. İsteklerinize yenilip gereksiz alışverişler ve harcamalar yapmamaya da özen göstermeniz gereken günler geçireceksiniz. Tutumlu olmaya çalışın. Diğer taraftan, borçlar ve alacaklarla ilgili olumlu gelişmeler yaşamanız mümkün olacaktır. Bir çekilişten maddi ödül kazanma şansınız da var.

TERAZİ
İnsanlara yaklaşımlarınızda değişiklikler olabilir. Bazı davranışlara daha hoşgörülü yaklaşabilir, olumsuz tutumları bile alttan alarak, bunları benimsemiş kişilere ulaşmayı başarabilirsiniz. Bu söz konusu sıkıntılarla ilgili kişilerle konuşmak, onları daha olumlu hareketlere yönlendirmenizi sağlayabilir. Bir sıkıntıları varsa, empati kurmaya önem verin.

AKREP
Duygusal hareketlenmeler dönemin konularından biri olabilir. Bazı gelişmeler, üzerinizde psikolojik baskı yaratırsa, bunun söz konusu gelişmelerle ilgili bazı girişimlerde bulunmanız gerektiğini ifade edeceğini bilmelisiniz. Hiçbir şeyi izlemekle yetinmeyin. Çevrenizde yardıma ihtiyacı olan kişiler olabilir; onlara yardım ederek kendiniz için de bazı olumlu şartlar yaratabilirsiniz.

YAY
İş dünyasından bazı kişiler, sizi yeni sosyal ortamlara dâhil edebilir. Bu ortamlarda sadece sosyal ilişkiler değil, iş ilişkileri de kurmanız mümkün olacak. Aşk hayatıyla ilgili yeni şanslar yaratabilecek olan sosyal hayat etkileri, yakın çevrenizden kimi kişilerin vereceği desteklerle yaşamınızda şu anda ön planda olan önemli bir süreci tamamlamanızı sağlayabilirler.

OĞLAK
Kendinizi tanıtabileceğiniz günler geçireceksiniz. Fikirlerinizi ve planlarınızı anlatmanız daha kolay olacaktır. Bundan, özellikle de iş hayatında faydalanabilirsiniz. Bazı kişiler önerilerinize itirazlar getirebilir, ancak onları ikna etmeniz imkânsız değil. Aklınıza gelenleri kendinize saklamayın; bakış açınızın gerçekçiliğini ve sağlamlığını göstermelisiniz.

KOVA
Hukuki alana taşınmış bir anlaşmazlık sonunda çözülebilir. Yaşamın her alanında ortaya çıkan uyuşmazlıkları da dengeli yaklaşımlar benimseyerek gidermeniz mümkün olacak. Eğitimin ana konulardan olacağı bu dönemde, bir kurs veya özel bir eğitim programını planlarınıza dahil edebilirsiniz.

BALIK
Karşı cinsle ilişkilerin yoğunlaşacağı bir süreçten geçeceksiniz. Bu kişilerle anlaşmazlıkların ve zıtlaşmaların üzerine gitmeye başlayabilirsiniz. Hayatınızın herhangi bir alanında beklenmedik anlarda alacağınız bazı yardımlar da yine karşı cinsten kişilerden gelebilir. Aşk hayatında ise anlık, güçlü etkilenmeler söz konusu olabilir.

OĞUZHAN CEYHAN – AKŞAM

Tags: , , , ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Leave a Reply